Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım yaptırmayı düşünüyor ve bir süredir bu konuyla ilgili araştırmalar yapıyor olabilirsiniz.

Vaktinizin kıymetini biliyor ve sonradan uğraşmak istemiyorsanız böyle bir araştırma içerisinde olmanız gayet normaldir.

Bu sayfada neden profesyonel web tasarım yaptırmanız gerektiğini veya kurumsal web tasarım yaptırmanın yararlarını anlatan bir makale okumayacaksınız. Eğer hala bu sorulara cevap arıyorsanız daha bir web sitesi sahibi olma zamanınız da gelmemiş demektir. Size konuyla alakalı bir araştırmadan bahsedelim.

Araştırmaya göre internet kullanıcıları ilk kez karşılaştığı bir web sayfasını gezip gezmeyeceğine psikolojik olarak web sayfasını gördüğü ilk 5 saniye içinde karar veriyor. Yani kullanıcıyı etkilemek için web sitenizin açıldığı andan itibaren 5 saniyeniz var. Bu da demek oluyor ki büyük çabalarla, belki de reklamlar yaparak büyük maddiyatlarla sayfanıza gelen ziyaretçiyi kaybediyor olabilirsiniz. Aslında bu durumu anlayabilmek için araştırmalara da bakmanın gereği yoktur.

Hepimizin, karşılaştığı kötü bir sayfada bu hissiyata kapılıp siteyi kapattığı muhakkak olmuştur. Halbuki siteyi inceleseniz aradığınızı bulduğunuzu fark edeceksiniz. Web sitesi ihtiyacının artması ile teknik bilgisi çok az, web tasarımla ilgili bir çok konuya vakıf olmadığı halde web tasarım yapan bir çok kişi veya ajans bulmanız mümkün. Size iyi yapılan bir sunum ile bu kişi veya ajanslarda kalitesiz hizmet almanız da çok olası.

Fakat kalitesiz hizmet aldığınızı web dünyasında tecrübe sahibi olduğunuz vakit anlamış olursunuz. Geçen zaman sizin aleyhinize işlemiş ve çok ziyaretçi kaybettirmiş olur.
Çok iyi hizmet sunuyor, çok ucuz fiyatlara kaliteli ürünler satıyor olabilirsiniz. Fakat müşterinizle hizmetinizi veya ürününüzü buluşturamıyorsanız; hizmetinizin kaliteli, fiyatınızın ucuz olması çok önem oluşturmaz.

Biz müşterilerimizle güvene dayalı, uzun vadeli profesyonel ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Kendinizi web ortamında en iyi şekilde ifade etmeniz için hizmetinizdeyiz.

Doğru bilişim, kısa sürede İstanbul web tasarım firmaları arasında yerini almış. Web tasarım, Web Yazılım ve SEO Hizmetleri sunan İstanbul – Zeytinburnu web tasarım firmasıdır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s