Kurumsal web tasarım hizmetleri

Kurumsal web tasarım hizmetleriBirçok kurumsal firma, şirketlerini daha ileri düzeylere yükseltmek, her yerden (bilgisayar, tablet ve telefon vb.) ulaşılabilir olmak, güvenirlik sağlamak, rakiplerinden ileride olmak gibi gayelerele özel web hizmetleri almaktadır. Bu hizmeti verecek firma veya ajansları seçerken dikkat edilmesi gereken bazı maddeler bulunmaktadır. Bu maddelerden bahsedecek olursak.

Muhatap bulabilmek ve işinizi güzel almak için kurumsal web tasarımı ajanslarını tercih etmeli bu hizmetleri bir ajanstan bağımsız (freelance) hizmet veren kişilerden almamanızı tavsiye ederim. Tanıdığınız, güvendiğiniz veya tanıdık tavsiyesiyle olması müstesna.

Kurumsal web hizmetlerinde en büyük hata web tasarımı yaptıracak firmaların ne arzu ettiğini tam olarak anlatamaması yada ayriyeten projeye bir şeyler katmak istemesidir. Bu yanlışın önünü alabilmek için alınacak hizmetlerle ilgili bir dosya almanız ve onayladıktan sonra o dosyayı sözleşmenize iliştirmeniz faydanıza olacaktır.

Sözleşmeyi kesinlikle hazırlattırın. Sözleşme yapılmadan, kağıda geçirilmeden yapılan hizmetlerde yanlış anlaşmalar ve büyük problemler olabilir. İki taraf olarak yanlış anlaşmayı bertaraf etmek için sağlam bir sözleşme yapmanız ve maddeleri tek tek belirtmeniz mecbur.

Bunlara ek olarak adres konumunuza yakın olan firmaları seçmeniz gereklidir. İstanbul şehrinde bulunuyorsanız İstanbul kurumsal web tasarım firmalarını tercih etmek akıllıca bir karar olacaktır. Bu sayede etkileşim sorunlarını en az seviyeye düşürmüş olacaksınız.

Şu düşünceyi aklınızda tutun kurumsal web tasarım, doğru web tasarım firmaları tarafından tasarlanır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s