Malatya web tasarım hizmetleri

Teknolojinin her geçen vakit gelişmesiyle web sayfaları şahısların veya şirketlerin gereksinimi haline geldi. Firma olarak hizmet sunan veya ürün satan şirketler, firmalarını internet üzerinden ülkemiz başta olmak üzere dünyaya açmaya başladılar. Web tasarımı konusunda birçok akıl karmaşası olduğunu farkettik. Örnek vermek gerekirse internet sitesi tasarımı kaç tl’dir?, e-ticaret sitesi kurmak için ne gibi dosyalar lazım?, hazır bir web program mı yoksa özel web yazılım mı kullanayım? gibi pekçok sorunun yanıtlanmadığını veya sunulan yanıtların bazılarının eksik, bazılarınınsa konuyu çok bulandırdığını müşahede ettik. Bu nedenle kafanızdaki birçok konuya rehber olabilecek bu makaleyi yazdık. arzu ettiğiniz zaman aklınıza takılan sorular veya fiyat teklifi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım kaç tl’dir?

Web tasarım fiyatları talep ettiğiniz site dizaynıylar, oturtulacak web yazılımı ile, duyarlı (bilgisayar, tablet ve telefon uyum) olup olmayacağı ile orantılı olarak değişir. Zamanımızın şartlarında kaliteli web tasarım, kaliteli web yazılımı ve responsive bir tasarım azami 800 liradan başlar ve ucu açıktır. E-ticaret siteleri ise 1200 tl’den başlar. Bunlar araştırma yapılıp ortalama rakamlar tesbit edilerek bulunmuştur. Firmamızın fiyat prensibi bu şekildedir. Bir internet sayfası yaptırmak istiyorsanız bizden alacağınız teklifler bu rakamlardan ibaret olacaktır. Peki gelelim en çok sorulan konuya, benim için fiyat çok önemli çok ucuz birşey istiyorum diyorsanız isteğe’de çözümümüz var. Özel web tasarımı, özel web yazılımı yerine wordpress, opencart, vb. gibi ücretsiz scriptleri kullanıp, hazır bir tema yükleyip sitenizi oluşturabiliriz o zaman tema ücretinin 100-150 tl arası olduğunu düşünelim, kurulum için 200 tl ücret alıyoruz ve 300-350 tl’ye siteniz oluyor. Bu konuda tercih tamamen size ait. Esnek çalışma görüşümüz sayesinde kontrol sizde.

E-ticaret sitesi kurmak için hangi dokümanlar lazım?

E-ticaret sitesi yaptırmak isteyen şahıs ve kurumlar için E-Ticaret sitesi kurma rehberi başlıklı paylaşımımızı inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özel web yazılım mı yoksa hazır web yazılımı mı kullanmalıyım?

Bu sorunun belli bir cevabı yok çünkü talep ettiğiniz tasarıma veya yapıya göre farklılık gösterir. Örnek olarak blog sitesi yaptıracaksınız veya basit bir katalog hazır web yazılımı kullanılabilir. Fakat milyonlarca sorguyu işleyeceğiniz bir site olacaksa hazır web yazılımları işinize yaramaz. Bu sebepten biz büyük çoğunlukla hız, kullanım kolaylığı ve güvenlik açısından kendi geliştirdiğimiz yazılımı tavsiye ediyoruz. Tabii ki hazır web yazılım kullanın ucuz olsun veya ben bu yazılıma alıştım diyen kullanıcılar ne talep ediyorsa o olur. Firma olarak kontrol sende görüşü ile hizmet vermekteyiz.

Aklınıza takılanlar ve fiyat teklifi için firmamızla iletişime geçin.

0212 664 55 32 (Sabit Hat)

0212 558 95 44 (Sabit Hat)

0531 500 95 44 (GSM & WhatsApp)

destek@dogruwebtasarim.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s